You are here: Home » Цікаве » Якісний і лікувальний відпочинок в Україні: Східниця

Якісний і лікувальний відпочинок в Україні: Східниця

Негативні фактори навколишнього середовища згубно позначаються на загальному стані здоров’я людей. Систематичні стреси, переживання, втома – це все те, що порушує функціонування всього організму. При таких умовах часто розвивається серйозне захворювання. Подорож – ефективний спосіб вирішення проблеми. Під час захоплюючої поїздки не тільки покращиться фізичний стан, а й нормалізується психологічний стан. Хочете оздоровити свій організм?

Лікування і відпочинок у Східниці

У цьому місці зими помірні і м’які. Сніг тримається лише в горах Парашка. Популярні серед туристів мінеральні води, які відносяться до типу «Нафтуся». Цілюща вода має сечогінну властивість. Крім того, позитивно впливає на роботу сечостатевої системи. У цьому місці можна якісно відпочити від міської суєти і поліпшити своє здоров’я. У даній місцевості чисте гірське повітря і красиві пейзажі. Кожна людина, яка приїхала до Східниці зможе знайти для себе розваги:

  • похід в гори;
  • захоплююча прогулянка по рекреаційному парку «Сколівські бескиди;
  • екскурсії – можна помилуватися великими і обривистими скельними утвореннями, які розташовані поблизу села Урич.

Мальовнича недоторкана цивілізація і красива природа – це те, що приємно Вас здивує. Найчастіше в Східницю приїжджають ті люди, які бажають вилікувати астму, алергію, хвороби сечостатевої системи і шлунково-кишкового тракту. За допомогою мінеральних вод можна здійснити ефективне лікування нирок і печінки, цукрового діабету.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *