You are here: Home » Східниця » Східниця – мальовниче курортне містечко на берегах річки

Східниця – мальовниче курортне містечко на берегах річки

Східниця – мальовниче курортне містечко на берегах річки Східничанка. Розташованість біля лісів, гірських водойм та чисте повітря зробили Східницю одним із найпопулярніших місць для відпочинку в горах.

Опис місця

Перші згадки міста датуються 14 століттям. Довгий час Східниця перебувала у складі Польщі, потім перейшла до Австро-Угорської імперії. Спочатку тут були великі запаси нафти, але згодом її число різко скоротилося. Потрібно було знайти інше джерело доходу для міста. Інженер Омелян Стоцький був першовідкривачем запасу мінеральних вод у Східниці, що прославило містечко та звело його на рівень курорту. Наразі тут знаходяться відомі карпатські санаторії – Київська Русь та Зелений бір.

Чим зайнятися

Головна особливість Східниці – це її унікальна природа. Гірське повітря та прогулянки хвойними лісами здатні покращити здоров’я навіть без відпочинку в оздоровчих санаторіях. На території міста знаходяться бювети, в яких можна набирати цілющу мінеральну воду. Тут є свердловини та джерела, доступні для туристів, тому відпочиваючі поправляють здоров’я за допомогою “Нафтусі” та інших цілющих вод. Тим, хто живе в санаторіях, воду обов’язково прописують як процедуру. Неподалік Східниці знаходяться відомі пам’ятки – природний заповідник “Сколівські Бескиди”, фортеця Тустань, Урицькі скелі, які називають драконом Карпат, та багато іншого.

Як дістатися

Від Києва дістатися поїздом до Львова, далі їхати потягом “Львів-Трускавець”. Від залізничного вокзалу Трускавця автобусом можна дістатися Східниці. До Трускавця також їздять потяги із Києва.

Підсумок

Східниця – курорт у Львівській області із дивовижною природою, який допоможе оздоровитись та відновити сили. Також тут є багато цікавих визначних пам’яток.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *