You are here: Home » Цікаве » Відпочинок в Східниці – прекрасне місце українських Карпат

Відпочинок в Східниці – прекрасне місце українських Карпат

Селище Східниця розташоване в Львівській області, в прекрасній долині. Воно оточене горами з усіх боків. Вони підтримують там сприятливий мікроклімат, так необхідний для людини. Навіть просте вдихання чистого повітря тут, в Східниці, стає справжньою оздоровчою процедурою. До того ж повітря не просто чисте, воно сповнене ефірних масел і ароматів рослин.

В такому повітрі концентрація кисню менша, що позитивно впливає на процеси, що протікають в організмі людини. Східниця – це одне з найчистіших місць на планеті. Тут немає промислових підприємств, дія яких згубно позначається на природі. Тому в Східницю приїжджають люди будь-якого віку і влітку і взимку. У будь-який час року тут є чим зайнятися! Відпочинок в Східниці - прекрасне місце українських Карпат

Проживання в Східниці

Дозволити собі провести оздоровчий відпочинок в Східниці може будь-хто. Ціни на номер в готелі є різними. Санаторії і пансіони, які тут ще з часів СРСР, зазнали змін. За останній час тут відкрилося безліч нових готелів, сади, віл і приватних дворів. 

Відпочинок в Східниці в зимовий час

Зима в Східниці володіє м’яким кліматом. Часті відлиги також сприяють тому, щоб ви приємно провели час навіть в холодну пору року. Благо занять для цього більш ніж достатньо – хочеш, йди грітися в сауну, а хочеш, плавай в басейні (навіть якщо ви не проживаєте в готелі, цими послугами можна скористатися за окрему плату). А можна замовити масаж або досліджувати найближчі гори. Також є пункти оренди санок, лиж, снігоходів. І не забувайте, що прогулянка на морозному повітрі – сама по собі ліки! 

Відпочинок в Східниці влітку

Але все-таки більшість людей приїжджає сюди саме влітку, коли вони можуть взяти дітей. Прокинувшись рано вранці вони йдуть по східницьким джерелам, що володіють цілющими та лікувальними властивостями, милуються лісами і невеликими горами. Також в Східниці можна взяти велосипеди на прокат. Ну і звісно прогулянки лісом де можна збирати лікувальні трави, ягоди, грибочки!

Проведіть час в Східниці! Візьміть з собою дітей і відпочиньте душею і тілом! Адже Східниця – одне з найчистіших місць на Землі!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *