You are here: Home » Цікаве » У довгоочікувану відпустку на курорт Східниця

У довгоочікувану відпустку на курорт Східниця

Довгоочікувана відпустка, хочеться відпочити, здоров’я «дає про себе знати», постійне роздратування від накопичених проблем і суєти. Куди податися? Прикарпаття! Там так красиво!

Є дивовижне рішення – знаменитий курорт Східниця, популярний не тільки серед жителів України, а й гостей, в тому числі європейців. Називають його «Українська Швейцарія», це курортна перлина, розташована в 100 км від Львова, площею 735 га.

Курорт “Східниця”

Східниця – це бальнеологічний курорт, що включає безліч оздоровчих баз та закладів для лікування і прекрасного відпочинку людей, починаючи від санаторіїв, оздоровчих центрів, готелів з медичними послугами до вілл, відпочинкових комплексів, котеджів.

Завдяки унікальним властивостям мінеральних вод (аналогом є «Нафтуся»), що видобуваються з 38 джерел, що відрізняються складом і дією на організм, розроблені комплекси медичних послуг, що дарують здоров’я всім відвідувачам без винятку.

Змішаний ліс (в передгір’ї), стрункі хвойні дерева (в горах), вершини гір (висота близько 1000 м) і гірська річка (басейн Дністра) створюють найчистіше повітря і дивовижну мальовничу красу ландшафту.

Тиша, спокій, відсутність гучних розважальних закладів все більше привертає народ, втомлений від напруженого ритму життя, і дає йому повну гармонію із зовнішнім світом, діючи найефективнішим чином на оздоровлення людини.У довгоочікувану відпустку на курорт Східниця

Що лікують в Східниці

У медичних центрах, обладнаних новітнім устаткуванням, що обслуговуються висококваліфікованими лікарями, використовуючи корисні властивості мінеральних вод і досягнення науки за останні роки, проводиться лікування найширшого спектру захворювань. Наприклад, основними є: хвороби шлунково-кишкового тракту, патології сечостатевої системи, захворювання органів дихання, хвороби нирок і печінки, порушення обміну речовин, порушення в опорно-руховій і кістковій системах.

Дозвілля під час лікування

Важливо, чим зайняти вільний час в перервах між процедурами. Але в Східниці, людей все-таки тягне в ліс, в гори. Краса природи і умиротворення – ось чого стало не вистачати людям. Велопрогулянки по спеціальних доріжках серед чудового лісу зміцнять судинну систему і м’язи. Катання на санках взимку або на снігоходах внесе невимовний захват від адреналіну і морозного сонячного дня. Карпатська їжа в ресторанах познайомить з дивовижними смачними, але цілком доступними стравами, а відвідування концертів артистів подарує веселий настрій. В добавок, в самих оздоровчих центрах подбали про відпочинок пацієнтів, пропонуючи найрізноманітніші варіанти розваг.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *