You are here: Home » Цікаве » Цікаві куточки України: Східниця

Цікаві куточки України: Східниця

Східниця – мальовниче курортне містечко на берегах річки Східничанка. Розташування навколо лісів і гірських водойм, а також чисте повітря зробили Східницю одним з найбільш популярних місць для відпочинку в горах.Східниця

Перші згадки про місто датуються 14 століттям. Довгий час Східниця перебувала в складі Польщі, потім перейшла до Австро-Угорської імперії. Спочатку тут були великі запаси нафти, але потім їх кількість різко скоротилася. Необхідно було знайти інше джерело доходу для міста. Інженер Омелян Стоцький був першовідкривачем запасу мінеральних вод у Східниці, що прославило містечко і піднесло його на рівень курорту.

Головна особливість Східниці – це її унікальна природа. Гірське повітря і прогулянки по хвойним лісам здатні покращити здоров’я навіть без відпочинку в оздоровчих санаторіях. На території міста знаходяться джерела, в яких можна набирати цілющу мінеральну воду. Тут є свердловини і джерела, доступні для туристів, тому відпочиваючі поправляють здоров’я за допомогою “Нафтусі” та інших цілющих вод. Тим, хто живе в санаторіях, воду обов’язково прописують як процедури. Недалеко від Східниці знаходяться відомі визначні пам’ятки – природний заповідник “Сколівські Бескиди”, фортеця Тустань, Урицькі скелі, які називають драконом Карпат, і багато іншого.

Східниця – курорт в Львівській області з дивовижною природою, який допоможе оздоровитися і відновити сили. Також тут є багато цікавих пам’яток.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *