You are here: Home » Відпочинок у Східниці » Східниця – кращий курорт для відпустки в Карпатах

Східниця – кращий курорт для відпустки в Карпатах

Карпатський регіон прекрасний, і куди б ви не їхали, скрізь відкривається мальовничий краєвид, свіже гірське повітря і екскурсії до природних пам’яток. Але курорти все ж відрізняються один від одного. І місце розташування часто стає причиною цих відмінностей.

У передгір’ї Карпат, у Львівській області, розташувалося селище Східниця на висоті 600-900 м над рівнем моря.

Місцевість не даремно називають «українською Швейцарією». Східниця просто потопає в зелені. Вона розташована серед хвойних і листяних лісів, межує з Національним природним парком «Сколівські Бескиди», має лікувальні джерела по типу «Боржомі» і цілющу торф’яну грязь. У Східниці більше 40 джерел з мінеральною водою і 20 свердловин.

Курорт користується популярністю у туристів з-за чудових природних ландшафтів, неймовірно чистого повітря, просоченого хвойним ароматом, і можливістю побачити справжню, незайману природу Карпат. У Східниці можна сходити в гори, відправитися на екскурсію, відвідати оздоровчі процедури, подивитися на скелі та печери, політати на повітряній кулі, поїхати до Трускавця або у заповідник Тустань.

Житло в Східниці можна орендувати різне: санаторії, міні-готелі, котеджі, вілли. Номери в готелях коштують від 500 грн/добу. Садиби – від 1000 грн/добу, а номер в санаторії від 550 грн/добу. Часто в санаторіях можна відвідати SPA, басейн і оздоровчий центр, сходити в сауну і на масаж. А ще орендувати мангал, велосипеди або записатися на екскурсії.

В Східниці готелі розташовані як в самому селищі, так і в сусідніх селах. У будь-якому випадку ви будете жити в оточенні букових і хвойних лісів, а вид з вікна в будь-якій точці Східниці буде просто чудовий.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *