You are here: Home » Східниця » Східницька содова мінеральна вода типу «Боржомі» (джерело №2С)

Східницька содова мінеральна вода типу «Боржомі» (джерело №2С)

З року в рік люди їдуть на лікування до Трускавця. Цей відомий всьому світу курорт славиться місцевою лікувальною водою “Нафтуся”. Але мало хто знає, що в кількох кілометрах від Трускавця, в більш гористій місцевості, розташувалося ще одне курортне містечко – Східниця, також багате на унікальні джерела. За силою впливу на організм східницька вода набагато перевершує трускавецьку. На жаль, цілющі властивості «Нафтусі» довго не зберігаються – при зіткненні з повітрям відразу ж починаються руйнівні процеси її корисних властивостей.

Єдина вода, яка зберігає свої властивості до 2 місяців – це знаменита Східницька содова мінеральна вода типу «Боржомі» (джерело №2С).

Джерело №2-С

Вода витікає з глибини 100 метрів. Середньої мінералізації, содова, лужна, гідрокарбонатно-натрієва, з підвищеним вмістом мікроелементів: кремнієвої кислоти – 35 мг/л, брому – 0,5 мг/л, йоду – 0,5 мг/л; органічних речовин – 13 мг/л.

Ця содова вода призначена для лікування захворювань шлунка, кишечника і дванадцятипалої кишки (виразка, хронічні гастрити з підвищеною і нормальною кислотністю, гастродуоденіти, панкреатити та цукровий діабет, ожиріння). Рекомендується вживати підігрітою до температури 35-40 градусів при вираженому больовому синдромі.

Воду бажано пити через соломинку-трубочку, так як всі види вод типу “нафтуся” можуть руйнувати зубну емаль. Або за допомогою кухлики-поїльника для водички.

ВАЖЛИВО! Для досягнення стійкого лікувального ефекту потрібно пройти курс – 21 день по 3 рази на день за 40 хв до їди по 250 мл. Не забувайте, що пити воду типу “нафтуся” найкраще по рекомендації лікарів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *