You are here: Home » Цікаве » Східниця: і відпочити, і підлікувати своє здоров’я

Східниця: і відпочити, і підлікувати своє здоров’я

Для багатьох українців і жителів сусідніх країн середина зими означає, що прийшов час шукати собі місце для зимової поїздки. Найчастіше, вибір падає на Карпати, зрозуміло, лідери зимових гір, які прекрасні і взимку, і влітку. Адже в будь-який час року вони відкривають перед своїми туристами нові можливості, і дарують безліч приємних і корисних для здоров’я моменти.Східниця

Особливо прекрасні Карпати для тих, хто віддає перевагу активному відпочинку простому лежання на дивані. Можливо, Ви дуже здивуєтеся, дізнавшись про всі можливості Карпат, і відразу захочеться випробувати все на собі: і лижі, і сноуборд, і снігохід, і багато інших зимових розваг.

Але не тільки зайнятися зимовими видами спорту можна на Західній Україні. Курорт під назвою Східниця з задоволенням прийме всіх охочих і відпочиваючих, хто хоче підлікувати своє здоров’я і спокійно провести зимові дні, відпочивши від шуму, суєти і навіть людей. Курорт відомий своєю мінеральною водою «Нафтуся», а також свіжим гірським повітрям і чудовими ландшафтами Карпат.

Головною перевагою курорту є його лікувальні властивості: присутні там сульфатно-гідрокарбонатні, кальцієво-натрієві і гідрокарбонатні води містять в собі вуглекислий газ, сірководень і інші, корисні для здоров’я людини речовини. Ці води можуть позбавити Вас від багатьох проблем зі здоров’ям, а також просто підтримати Ваш стан на гідному рівні. Більше того, недалеко від Східниці є великі запаси торф’яної грязі, яка також є лікувальною. Для тих, хто приїжджає до Східниці взимку, корисно буде знати, що спеціально для цілей обмазування брудом взимку побудовані спеціальні місця.

Знайти житло в Східниці не важко. У селищі безліч санаторіїв, будинків відпочинку і гостьових домів, готелів які, хоч і беруть невелику кількість гостей, але славляться своїм привітним персоналом, смачною кухнею і домашньою обстановкою.

Поєднання лікувального відпочинку та приємного проведення часу в відпочинковому комплексі може зробити Ваш відпочинок в Східниці просто незабутнім. І Вам, безсумнівно, захочеться повернутися туди ще раз. І навіть не раз.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *