You are here: Home » Відпочинок у Східниці » Східниця – українська Швейцарія серед гірських кряжів Карпат

Східниця – українська Швейцарія серед гірських кряжів Карпат

Найвідоміші джерела мінеральної води, які були знайдені на території маленького селища під назвою Східниця, принесли йому славу всеукраїнського бальнеологічного курорту. А назву української Швейцарії і перлини Львівської області Східниця здобула завдяки горам, які мальовничо оточують її з усіх боків. Завдяки цьому, клімат в Східниці відрізняється особливою м’якістю, тому тут комфортно відпочивати як влітку, так і взимку. А близько розташований гірськолижний курорт Борислав і всеукраїнська здравниця – м. Трускавець, дозволять вам організувати активний відпочинок в комплексі з оздоровленням. Тому, вибираючи час поїздки, будьте впевнені – і літній, і зимовий відпочинок в Східниці принесе Вам максимум задоволення.Східниця

При цьому слід зауважити, що основною гордістю курорту Східниці є джерела столових і мінеральних вод. Вивчення хімічного складу цього природного багатства Східниці дозволяє з упевненістю говорити про унікальність тутешньої мінеральної води, аналогів якої немає в Європі. Саме цей унікальний склад позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої та нервової систем.

Сама ж популярність курорту йде корінням в середину минулого століття, коли сюди поправити своє здоров’я почали приїжджати лідери союзних республік і партійні діячі. Однак, за останні десять років селище настільки змінилося на краще, що його не можна впізнати. Основний внесок в це перетворення внесли санаторії, готелі, міні-пансіонати і готелі Східниці. Вишуканий і унікальний дизайн екстер’єру в більшості випадків дуже вдало вписався в гірський ландшафт, і зараз Східниця отримала такий собі європейський шарм, що тільки сприяє зростанню її популярності серед охочих не тільки відпочити, а й, перш за все, оздоровитися. У той же час, наявні діапазони ціни на житло в готелях Східниці, а також варіативність комплексу послуг, що надаються (від розміщення економ – класу, до VIP рівня), дозволяють легко зорієнтуватися будь-якому туристові, виходячи з його фінансових можливостей і переваг. Поряд з розвитком готельного бізнесу, значний розвиток отримували розвиток і інфраструктура курорту. Так, безліч саун, лазень, ресторанів, кафе-барів, розважальний центр, що справлять на Вас найприємніше враження своєю гостинністю і колоритом.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *