You are here: Home » Цікаве » Східниця – прекрасне місце для відпочинку і лікування

Східниця – прекрасне місце для відпочинку і лікування

Третій за розмірами курорт в нашій країні знаходиться в Карпатах, в Східниці. Саме в ці мальовничі місця тягнуться гості з усіх куточків України та ближнього зарубіжжя. Тут приїжджих чекає величний природний парк, названий «Сколівські Бескиди». Його околиці славляться приємним хвойним ароматом, який володіє цілющою дією на дихальні шляхи. Таким чином відпочинок в Східниці воліють пацієнти з проблемами легенів і бронхів.Східниця

Цікаво, що але на гербі Східниці зображений ведмідь у природному середовищі. На думку місцевих жителів, це символізує єднання з дикими лісами. Але головна визначна пам’ятка території – цілющі мінеральні джерела. Вода тут має содові домішки. Також в горах тече вода, насичена хлоридом натрію. Фахівці провели ряд досліджень і з’ясували, що джерела багаті бромом і залізом. Ці речовини дуже корисні для людського організму.

Готелі Східниці чекають відвідувачів цілодобово. Курорт має статус бальнеологічного. Тут не існує поганої погоди, так що він продовжує розвиватися і взимку, і влітку. Готелі Східниці намагаються забезпечити комфорт приїжджих навіть у дрібницях. Персонал доступний в будь-який час. Санаторії Східниці мають в штаті професійних лікарів. Медики займаються профілактикою хвороб пацієнтів або стежать за процесом лікуванням.

Житло в Східниці має різну вартість, тому клієнти можуть вибрати апартаменти, доступні їм за ціною. При всіх закладах працюють професійні кухарі, здатні забезпечити здорове і смачне харчування. Тут же можна покуштувати традиційні гуцульські страви.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *