You are here: Home » Цікаве » Східниця – популярний лікувальний курорт Карпат

Східниця – популярний лікувальний курорт Карпат

Курорти Карпат – гордість України, куди з радістю приїжджають відпочивальники з різних регіонів і країн. Любителі активного дозвілля знайдуть собі тут ідеальне місце для відпочинку, а ті, хто вважають за краще забути на час про міський шум – знайдуть тиху гавань. Саме таким курортом вважається Східниця. Тут кожному гостю гарантований спокійний відпочинок в горах без зайвого шуму, дискотек і ресторанів. Туристи мають можливість насолоджуватися пішими походами, свіжим повітрям і місцевими краєвидами.

Протягом декількох років Східниця позиціонує себе бальнеологічним курортом. Тут зосереджено 38 мінеральних джерел з цілющими водами і лікувальні корпуси. Людей приваблюють також лояльні ціни в санаторіях Східниці. Такі заклади в основному спеціалізуються на захворюваннях внутрішніх органів (печінки, шлунково-кишкового тракту, нирок), цукрового діабету та ін.

Санаторії Східниці пропонують своїм клієнтам велику кількість різнопланових оздоровчих і лікувальних процедур. Це і гімнастика, фізіотерапія, консультації фахівців і ін. Більшість лікувальних корпусів відповідають сучасним стандартам і були оновлені зовсім недавно.

У вільний час в санаторіях в Східниці – це відмінна можливість поєднати профілактику, лікування захворювань і відпочинок.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *