You are here: Home » Цікаве » Східниця – перлина Західної України

Східниця – перлина Західної України

Санаторно-курортне селище Східниця – одне з найбільш популярних в Україні. Причому відвідують його не тільки наші співвітчизники, але на лікування та відпочинок приїжджають з країн далекого і ближнього зарубіжжя. Цей курорт вважається одним з найбільш ефективних у плані оздоровлення і є дуже привабливим завдяки своїй унікальній природі.

У Східниці чудесним чином поєднуються велика кількість джерел з цілющою мінеральною водою, чудове чисте гірське повітря, збагачене запахом хвойних дерев. Все це багатство, дароване нам природою, знаходиться в Львівській області.східниця

Санаторне селище Східниця знаходиться в оточенні Карпатських гір, які підносяться на більш ніж дев’ятсот метрів. Завдяки цьому в даному місці свій особливий клімат. Взимку – м’яко і тепло. Дерева оповиті густим снігом і створюють неповторний пейзаж. Неподалік від селища є можливість випробувати свої сили на одному з місцевих гірськолижних трас і відчути себе справжнім туристом.

На річці під назвою Стрий, яка протікає в даному місці, в весняний період і восени туристи можуть спостерігати встановлення і сходження покриву льоду. Влітку ж, Стрий надає чудову можливість підкорювати свою водну гладь на байдарках, що також є відмінним варіантом оздоровчого дозвілля.

Головною відмінністю курорту Східниця є лікувальна сила, здатна допомогти людям з порушенням органів дихальної системи. Особливий клімат і хвойне повітря дають можливість астматикам і алергетикам значно поправити своє здоров’я, не кажучи вже про те, яке задоволення від перебування в Східниці отримують просто відпочиваючі тут туристи.

Також пам’яткою Східниці є національний парк «Сколівські Бескиди». Він розташований в безпосередній близькості від селища. Парк-заповідник багатий тваринним і рослинним світом. Тут можна зустріти як традиційних і, звичних нам, тварин таких, як лисицю, зайця, оленя, козулю. Так в парку водяться ведмеді, лісові коти, борсуки, єнотоподібного собаки та багато інших.

Любителі риболовлі можуть не залишати своє хобі в період відпочинку. У їх розпорядженні знаходиться Стрий, який дозволяє насолодитися тишею у води, чудовою природою і цінних уловом.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *