You are here: Home » Відпочинок у Східниці » Переваги санаторного лікування мінеральними водами

Переваги санаторного лікування мінеральними водами

Український курорт Східниця – це екологічно чиста зона, в якій клімат, природа і цілющі джерела служать людям.

Навколишнє середовище – повітря, вода, неякісні продукти – впливають на наше здоров’я. Але багато в чому ми самі шкідливими звичками і несерйозним ставленням до тривожних симптомів провокуємо виникнення хвороб травних органів. До того ж, збільшилася кількість людей, що мають генетичні патології і схильність до хронічних захворювань органів шлунково-кишкового тракту.

Тому саме санаторно-курортне лікування органів травлення дає найкращий лікувальний результат, так як включає:

  • режим і дієту
  • прийом мінеральних вод
  • фізіотерапевтичні процедури
  • бальнеологічні процедури
  • кваліфіковане медичне обслуговування
  • використання сучасних методик лікування

Комплексне лікування допомагає швидше позбутися від болю, відновити тканини, підвищити імунітет і поліпшити загальний стан.

Але лікарні у багатьох викликають пригнічуючий ефект. Тому пропонуємо альтернативні методи лікування в санаторіях Східниця. Прийом мінеральних вод – основний лікувальний фактор в здравницях. Такі природні ліки і умови ні вдома, ні в лікарні вам не забезпечать.

Не забувайте про відпочинок! Ліс, озера, річки, гори – в будь-який час року в санаторіях України. Активне дозвілля, спорт або релакс, косметичні процедури, масажі та інші послуги, екскурсії та визначні пам’ятки – якщо постаратися, все можна встигнути.

Щоб лікування і профілактика були успішними, купувати путівки потрібно не менше ніж на 12 днів, а іноді по призначенням лікуючого лікаря на 2 або 3 тижні. Питне лікування корисно навіть дітям. Але не можна приймати мінеральні води в період ремісії захворювань.

Мінеральні води Східниці відрізняються за складом хімічних елементів. У цьому районі є родовище содової. Східницькі водами давно лікують хвороби шлунка, кишечника, дванадцятипалої кишки хронічного характеру. Води корисні при лікуванні жовчних шляхів і печінки. Багато допомагають відновленню клітин і тканин і сприяють виведенню радіонуклідів.

Переваги санаторно-курортного лікування в тому, що можна пройти діагностику, отримати профільну консультацію, індивідуальний підбір процедур і прийому води. Поєднати все з відпочинком, а значить заощадити і отримати користь.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *