You are here: Home » Цікаве » У Східниці інвентаризують мінеральні джерела

У Східниці інвентаризують мінеральні джерела

Курорт Східниця отримає новий поштовх для інвестиційного та рекреаційного розвитку. Зокрема, цьогоріч планують інвентаризувати мінеральні джерела Східницького родовища та збільшити фінансові надходження від їх експлуатації та продажу земельних ділянок. 

“Курорт має значний рекреаційний потенціал та вигідне територіальне розташування. Для прикладу, об’єм розвіданих вод Східницького родовища типу  “Нафтуся” на сьогодні становить понад 64 метрів кубічних на добу. А це майже у 1,5 рази перевищує запаси курорту Трускавець. Проте сьогодні не всі вони доступні для відвідувачів. Є також й вільні земельні ділянки, які можуть забезпечити реалізацію вагомих інвестиційних проектів”, – зазначила заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

За словами Ірини Гримак, для підвищення привабливості курорту цьогоріч розпочнуть інвентаризацію усіх мінеральних джерел Східницького родовища, а також встановлять чіткі межі смт. Східниця. Місцева влада також активізує роботу з підготовки та продажу на аукціонних торгах вільних земельних ділянок для нових інвестпроектів. Окрім цього, надходження до бюджету Східниці планують збільшити від результатів діяльності суб’єктів підприємництва, розвитку туристичної сфери та експлуатації мінеральних джерел.мінеральні джерела

http://portal.lviv.ua/

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *