You are here: Home » Цікаве » Лікування в Східниці: все що варто знати про санаторне лікування

Лікування в Східниці: все що варто знати про санаторне лікування

Серед переліку людських цінностей, особливе місце займає здоров’я. На жаль, воно не довговічне, хвороби і роки залишають свій слід, а тому ми всіляко намагаємося підтримувати здоров’я в належному стані.

Способів для цього чимало, але одним з найефективніших вважається санаторне лікування. Володіючи природною специфікою (клімат, мінеральні води, лікувальні грязі, купання та ін.), санаторне лікування допомагає і в плані профілактики, і як засіб для лікування хронічних захворювань.

Позитивний результат багато в чому залежить від правильно призначеного лікування та грамотного вибору висококваліфікованого лікувального закладу. Як показує практика, визначальним критерієм вибору, повинна бути не тільки рекомендація лікаря, а й відгуки пацієнтів. Саме на основі цих двох складових, формується об’єктивна репутація. На мій погляд, перерахованими вище якостями володіє лікування в Східниці. Давайте спробуємо разом розібратися у всіх плюсах цього бальнеологічного курорту.

shodnitza

Лікування в Східниці

Історія виникнення курорту йде своїм корінням в 1979 рік. Завдяки численним джерелам з цілющою мінеральною водою, їх налічується близько 38, інфраструктура селища Східниця, швидкими темпами облаштовується комфортабельними готелями і оздоровчими санаторіями. Заслуга в цьому належить вдалому місцю розташуванню в Карпатських горах, але в першу чергу унікальним властивостям мінеральної води. Адже її цілюща сила допомагає при цукровому діабеті, захворюваннях печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту, обміну речовин та ін.

Вибір санаторію

Кожен санаторій має свої особливості, отже, щоб досягти максимального ефекту лікування в Східниці, необхідно враховувати навіть найдрібніші деталі. Зокрема, професійний рівень медичного персоналу, комплекс оздоровчих процедур і дієтичне харчування, індивідуально складений під вас. Виходячи з цього принципу, можна виділити наступні санаторії: Верховина; Стожари; Східницькі Карпати; Смерічка; Сідус; Зелений бор.

Крім санаторіїв, є чимало затишних готелів розташованих поруч з мінеральними джерелами і які мають власний бювет. Тому якщо виникне бажання подихати чистим повітрям, відпочити від життєвої суєти і попити цілющої води, можна зупинитися в будь-якому, який вам сподобається.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *