You are here: Home » Цікаве » Лікування в Східниці

Лікування в Східниці

Курорт Східниця в останні роки набирає все більшу і більшу популярність, що супроводжується вдосконаленням лікувальних програм на основі розроблених практик і підвищенням якості медичних послуг, що надаються санаторіями Східниці. На курорті є близько 25 джерел мінеральних вод кожна з яких індивідуальна за біохімічним складом і лікувальними властивостями на організм. Найбільше уваги курортні комплекси надають лікуванню захворювань печінки і нирок, також розроблено велику кількість програм по реабілітації після оперативних втручань і оздоровленні при захворюваннях травної системи.

Захворювання шлунково-кишкового тракту

Всі гості курорту Східниця можуть пройти унікальні програми з профілактики та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Мінеральні води застосовуються у всіх курсах лікування, особливо це стосується захворювань печінки, при різних формах гепатиту, жовчнокам’яної хвороби і хронічних форм колітів та ентероколітів у стадії їх ремісії. За останні роки медичні центри почали використовувати сучасне обладнання для діагностики хронічних захворювань, що дає можливість глибше зрозуміти причини захворювань і більш детально скласти програму профілактики і реабілітації після гострих форм захворювання. Також санаторії проводять ряд процедур по лікуванню дискінезії кишечника, холецистит і панкреатиту в латентній формі.

Гінекологічні захворювання

Найбільші курортні комплекси курорту Східниця мають сучасні програми з профілактики та лікування гінекологічних захворювань у жінок. Запальні захворювання жіночих статевих органів вимагають лікування і профілактики, тому більшість розроблених оздоровчих програм в медичних центрах санаторіїв постійно вдосконалюють якість діагностики і терапії таких хвороб як: порушення менструального циклу, дисфункції яєчників, клімактеричні розлади і навіть подолання безпліддя. Більшість мінеральних вод курорту застосовуються в бальнеологічних процедурах при гінекологічних захворюваннях.

Захворювання обміну речовин

Захворювання пов’язані з порушенням обміну речовин в організмі піддаються комплексному лікуванню на курорті Східниця. З кожним роком все у більшої кількості людей з’являються проблеми із зайвою вагою, що в свою чергу є причиною таких захворювань як цукровий діабет, аліментарно-конституційне ожиріння. У всіх гостей курорту є можливість пройти профілактику в сучасних медичних центрах санаторіїв і отримати консультацію лікарів високого рівня, і пройти глибоку діагностику захворювань. Стан вторинного імунодефіциту в організмі теж піддається профілактиці на курорті.

Урологічні захворювання

Урологічні захворювання завжди були основним профілем лікування для санаторіїв Західної України і курорт Східниця не виняток. Простатит і везикуліт в хронічній формі є найбільш поширеними хворобами серед пацієнтів санаторіїв і медичні центри мають програми лікування та профілактики цих захворювань. Гострою проблемою все більше стає безпліддя і порушення генеративної функції що стимулювало розробку курсів по відновленню і лікуванню захворювань даного спектра. Цистит піддається швидкому лікування при бальнеологічних процедурах і лікарі вищої категорії допоможуть пацієнтам з порушеною еректильною і копулятивною дисфункцією.

Захворювання нирок і сечовивідних шляхів

Практично більшість мінеральних вод курорту Східниця застосовуються при лікуванні захворювань нирок і сечовивідних шляхів. Цистит у хронічній формі і пієлонефрит піддаються профілактиці в більшості санаторіїв курорту, сечокам’яний діатез також входить до профільних захворювання оздоровниць. Вроджені патології нирок теж піддаються діагностиці в медичних центрах курорту і розробляються індивідуальні програми профілактики загострень, практично всі курортні комплекси мають програми реабілітації організму після оперативних втручань, наприклад після видалення каменів з органів сечостатевої системи. Оздоровчі путівки включають пакет медичних послуг пов’язаних з лікуванням захворювань нирок і сечовивідних шляхів.

Захворювання органів дихання

На курорті Східниця можна пройти комплексну терапію по лікуванню і профілактиці захворювань дихальної системи. Медичні центри користуються сучасним обладнанням для діагностики хронічних форм риніту, синусит і тонзиліту. Аромо теарпія широко застосовується при лікуванні обструктивного і хронічного бронхіту. Мінеральні води застосовуються під час процедур інгаляцій і бальнеологічних процедур, бронхіальна астма контрольована, без астматичного статусу в анамнезі теж піддається лікуванню в програмах реабілітації. Практично всі санаторії включають у вартість путівки процедури входять в програми лікування хронічних захворювань легень.

Захворювання серцево-судинної системи

У санаторіях курорту проводять комплексні програми з відновлення організму після інсультів і інфарктів міокарда. Фізіотерапевтичні процедури допомагають стабілізувати артеріальний тиск, а прийом мінеральних вод нормалізує обмін речовин в організмі. Найбільшою популярністю користуються програми з профілактики артеріальної гіпертонії I-II ступеня, стенокардії, і серцевої недостатності не вище II ступеня. Сучасне обладнання в медичних центрах дає можливість діагностувати ступінь порушення ритму і провідності серця при ішемічній хворобі серця. Варикозне захворювання нижніх кінцівок теж входить до профільних захворювань кращих оздоровчих комплексів.

Захворювання опорно-рухового апарату

Практично всі оздоровчі комплекси Східниці надають медичні послуги з відновлення функціонування опорно-рухового апарату і кожен сезон розробляють унікальні програми реабілітації. Остеохондроз є однією з найпоширеніших захворювань у людей похилого віку і тому санаторії мають доступні програми профілактики гострих форм ревматизму, невритів, плексити особливо в осінньо-весняний період року. Бальнеологічні процедури дозволяють зменшити ступінь захворювання коллагенозов і кіфосколіоз. У деяких здравницях розроблені нові методики відновлення функціональності кінцівок після загострення парезів.

Захворювання шкіри

Для профілактики захворювань шкіри здравниці Східниці володіють сучасним обладнанням і розробленими методиками які в своїй основі мають напрацьовані практичні знання протягом більше 10 років. Алергічні дерматити піддаються лікуванню у всіх санаторіях курорту, особливо ефективні бальнеологічні процедури з використанням мінеральних вод курорту. Екзема часто піддається лікуванню при проходженні процедур пов’язаних з озекеритом. Себорея і псоріаз входять в список захворювань при проведенні комплексної реабілітації наслідків загострень захворювань шкіри. Путівки в курортні комплекси включають пакет медичних процедур по відновленню еластичності шкіри.

Захворювання нервової системи

Захворювання нервової системи є одними з найбільш частих проблем в сучасному житті і темпів життя в XXI столітті. Захворювання вегетативної нервової системи які частіше зустрічаються у жінок, піддаються терапії в кращих здравницях курорту Східниця. Неврастенії і неврози заважають нормально функціонувати серцево-судинній системі і тому програми по їх лікуванню користуються великою популярністю серед гостей курорту. Захворювання периферійної нервової системи, такі як невралгії, неврити потребують постійної профілактики, так і центри санаторіїв постійно вдосконалюють і розширюють комплекс медичних процедур застосовуваних при лікуванні цих хвороб.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *