You are here: Home » Відпочинок у Східниці » Лікування та відпочинок в Східниці

Лікування та відпочинок в Східниці

Ще 25-30 років тому про Східницю майже ніхто не знав, бо прикарпатське село було нічим не примітне. Мінеральні води Східниці, в кінці минулого століття, створили йому широку популярність. Тут з’явилися десятки санаторно-курортних оздоровчих комплексів. І нині лікування в Східниці не тільки ефективне, але і престижне.

На відміну від Моршина і Трускавця, де більшість корпусів радянської епохи з властивою ті часи архітектурою і дизайном, в Східниці все по-іншому: санаторії Східниці облаштовані в нових, зручних, красивих корпусах, з прекрасним сервісом.

Сьогодні санаторії Східниці розвиваються прискореними темпами. Хто не був останні 2-3 роки, не впізнають Східницю, настільки вона змінилася: хороші дороги, привабливі об’єкти відпочинку, окультурені бювети. Лікування в Східниці, завдяки унікальним мінеральним водам, дуже ефективне.

Мінеральні води Східниці

Але все ж найважливіша гідність не санаторії Східниці, а мінеральна вода – 38 джерел. Її лікувальний ефект обумовлений багатим складом. Вода цих джерел позитивно позначається на обмінних процесах в організмі, і вони покращуються, а разом з ними відбувається нормалізація секреторних функцій нирок і печінки.

Всі мінеральні води Східниці можна об’єднати в три групи:

  • вода типу Нафтуся, сприяє звільненню нирок від каміння, покращує жовчовиділення, позбавляє від запальних явищ.
  • вода типу Боржомі, сприяє загоєнню виразки шлунка, а також лікуванню запалення шлунка і підшлункової залози.
  • вода з залізом вживається при лікуванні гастритів і анемії (залізодефіцитної).

Особливо важливо, що санаторії Східниці створили умови для вживання води як з джерел, так і в бюветах, щоб лікування в Східниці було зручним.

Лікування в Східниці

Мінеральні води Східниці, разом з насиченим киснем повітрям, барвистими видами незайманих лісів, заспокійливими гірськими пейзажами здатні ефективно лікувати багато захворювань, об’єднані в 5 груп:

  • проблеми шлунково-кишкового тракту;
  • недуги нирок;
  • порушення обмінних процесів;
  • проблематика шкіри;
  • неблагополуччя крові та кровотворних органів.

Можливості для відпочинку

Крім лікування, санаторії Східниці надають можливості для активного, корисного та пізнавального відпочинку. Можна вибрати будь-який вид відпочинку, наприклад, їзда на квадроциклах по гірській місцевості, катання на конях та велосипедах по лісових стежках, риболовля, збирання грибів та ягід, дискотеки, спортивні змагання. А в зимовий час – спуск на лижах і сноубордах. Для любителів культурного відпочинку організовуються відвідування музеїв західної України. Все це робить лікування в Східниці не тільки ефективним, але і пам’ятним.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *