You are here: Home » Відпочинок у Східниці » Курорт, про який ви, можливо, ще жодного разу не чули – Східниця

Курорт, про який ви, можливо, ще жодного разу не чули – Східниця

Східниця – красива місцевість, невелике, але дуже затишне селище, яке сьогодні все більше і більше завойовує статус фешенебельного бальнеологічного курорту. Східниця – курорт бальнеологічний, лікують тут мінеральними водами, яких тут аж 38 джерел. Що цікаво, хімічний склад цих вод різний, тому їх поділили на 4 типи. У першому присутні в більшій кількості органічні речовини, тому водичка ця має сечогінну дію. Другий тип води – з жовчогінним ефектом. І перший, і другий типи – це та сама знаменита вода «Нафтуся», яка має своєрідний запах – запах нафти.

Третій тип води – залозиста слабомінералізована, а четвертий – хлоридно-натрієва. Є там навіть джерело по типу «Боржомі» – вода корисна, як відомо, для органів травлення!

Основні показання для лікування в санаторіях Східниці – хвороби нирок і сечовивідних шляхів, розлади травлення. Існує навіть така думка, що Східниця, взагалі, – кращий курорт для тих, хто хоче підлікувати нирки! Однак це не повний список того, що чудодійним чином виліковує Східниця та її первозданна природа.Східниця

Східниця – місце привабливе, по-перше, тому що воно оточене Карпатами.

Вони створюють тут особливий, неповторний клімат: зима тут тепла, м’яка, тому з великим задоволенням відпочивальники тут взимку туристи у вільний час займаються різними видами гірськолижного спорту.Східниця

Влітку ж туристи відправляються в плавання на байдарках. А ще купаються, ходять на риболовлю, просто гуляють і насолоджуються прекрасною природою краю!Східниця

А так як Східниця розташована у Карпат і оточена хвойними лісами, повітря там таке свіже і чисте, що здатне повернути здоров’я кожному, хто страждає на алергію та астму! Та й усім нам корисно дихати повітрям на лоні такої-то природи!

А ще в Східниці є рідкісні родовища гірської породи озокериту – «гірського воску». Озокерит складається з різних парафінів, масел, інших смолистих речовин, які успішно застосовуються в медицині. Він є хорошим протизапальним засобом, надає анальгетичну дію і посилює рух крові по судинах.

Для тих, хто хоче поїхати в Східницю на лікування, розповідаємо: у санаторіях тут працюють кваліфіковані фахівці – лікарі.

Після того, як ви здасте всі необхідні аналізи і пройдете обстеження, вони випишуть вам рекомендації щодо вживання води і необхідні лікувальні процедури. Все необхідне сучасне лікувально-діагностичне обладнання тут є.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *